Tréninky dětí v AREPO!?
1. BOJOVNÍČEK
Pohybová přípravka pro děti 4 – 7 let. Spojuje základy judo, gymnastiky, atletiky a karate, které jsou zařazovány většinou formou her. Rozvíjíme pohybové schopnosti, prostorovou orientaci, ale také učíme děti disciplíně, vzájemnému respektu a spolupráci. Program máme pod názvem “ Úpoly do škol a školek “ akreditován MŠMT a jeho hlavním lektorem je Mgr. Igor Ročín.
2. ÚPOLY MIX
Cvičení dětí ve věkové kategorii 8 – 14 let, zaměřené na techniky bojových umění a sportů ( karate, judo, aikijujutsu ). Hlavní náplní je trénink pádových technik, základních úderů a kopů, nebo technik páčení a škrcení .Do tréninku zařazujeme také hry, které rozvíjí pohybové schopnosti a získané dovednosti. Samozřejmostí je zlepšení fyzické kondice formou specifického posilování. Učíme děti disciplíně, respektu k pravidlům, ale také vzájemnému respektu a spolupráci.
3. JUDO PRO DĚTI
Judo je jedním z nejoblíbenějších bojových odvětví, které komplexně rozvíjí pohybové schopnosti a je alternativou i pro ty, kteří se chtějí věnovat bojovým uměním ve formě sportovního zápasu. Je to tradiční olympijský sport a také proto ho v AREPO chceme podporovat. Tréninky jsou určeny pro děti ve věku 8 – 14 let.
4. KONDIČNÍ TRÉNINKY PRO DÉTI
Kondiční cvičení pro děti ve věku 8 – 14 let, které se chtějí naučit správné technice cvičení, zlepšení koordinace a zvýšení celkové fyzické zdatnosti. Dále je určeno pro sportovce, jako kondiční a kompenzační trénink. Budeme se zaměřovat na kvalitní techniku posilování adekvátně věku cvičenců, na nastavení správných pohybových vzorců a také na často opomíjený strečink. V tréninku budeme využívat intervalových prvků, které děti převážně baví a dělají i při získávání kondice cvičení zábavné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *